O MNIE:

Nazywam się Tatyana Shvets, jestem doktorem (pedagogika), zastępcą dyrektora ds. pracy naukowej i metodologicznej Prywatnej szkoły "Ateny" w Kijowie, kierownik Centrum edukacji na odległość, dyrektor programów w International Academy of Tutoring, tutor II st., trener, superwizor tutorów.

W Prywatnej szkole  "Ateny" jestem liderem ruchu debatowego i organizatorem corocznego turnieju debatów Forum Ateński, odpowiedzialna wykonawca Ogólnoukraińskiego eksperymentu "Tutoring w systemie nauczania mieszanego (blended learning)".

W edukacji pracuję 28 lat. Jestem nauczycielem historii, prawa, nauk społecznych, nauczycielem wyższej kategorii, nauczycielem-metodologiem. Przez ostatnie 15 lat jestem zastępcą dyrektora. Od 11 lat jest trenerem dla nauczycieli i rodziców w dziedzinie edukacji i wychowania, a dla uczniów - trenerem z debatów, dyskusji, rozwój samodzielnego myślenia.

Czym mogę być korzysna:

 - Prowadzenie szkoleń dla nauczycieli, rodziców, uczniów 

 - Superwizia dla tutorów

- Konsultacii dla szkół: metoda nauczania i wychowania, wdrażania tutoringu w szkole, wdrażanie metody blended learning

- Indywidualny tutoring 

Osiągnięcia:

Jestem autorem programów szkoleniowych dla nauczycieli  w zakresie tutoringu, warsztatów dla nauczycieli, autor gier imitacjnych dla nastolatków i studentów, programy wychowawczej. Moim atutem jest organizacja i prowadzenie wydarzeń edukacyjnych dla nauczycieli, wykładowcó akademickich i uczniów w skali miejskiej, regionalnej i międzynarodowej. Mam doświadczenie w prowadzeniu warsztatów dla polskich nauczycieli w ramach  Kongresu Tutoringu (2018, 2019) oraz szkoleniu autorskim w ramach projektu  UE: Tutoring - innowacyjna metoda rozwijania kreatywności i samodzielnego myślenia, wdrażana przez Opolskie Centrum Wspierania Edukacji (Polska), badanie tutoringu w polskich szkolach w ramach grantu od House of Europe (2020),  i jestem jednym z organizatorów Międzynarodowego Kongresu Tutoringu w Kijowie (2017, 2018, 2020).

Nie robimy tego, co możemy, ale to, w co wierzymy! 

0

Koszyk